O nás

Provoz internetového obchodu nastenne-hodiny.cz jsme zahájili na jaře roku 2008. Jedná se o první e-shop v ČR specializovaný na designové hodiny. V našem sortimentu naleznete nástěnné hodiny, kyvadlové hodiny, stolní hodiny i kukačky. Postupně jsme do nabídky zařadili také designové věšáky a vybrané designové doplňky.

Naším počátečním cílem bylo nabízet originální a moderní nástěnné hodiny, jejichž nabídka byla poměrně omezená. Navázali jsme spolupráci s předními výrobci designových hodin a interiérových doplňků.  Zpočátku byly v našem sortimentu nástěnné, kyvadlové a stolní hodiny od italských firem Progetti a NAVA design. V průběhu roku 2009 jsme navázali spolupráci se španělskou společností Nomon. Nepřetržitě pracujeme na tom, aby náš sortiment co nejvíce odpovídal Vašim požadavkům. Proto Vám od začátku roku 2010 nabízíme také hodiny od italské společnosti Diamantini & Domeniconi a od října 2010 také moderní hodiny holandské značky Nextime. V tomtéž roce jsme sortiment rozšířili o hodiny Umbra a vodní digitální hodiny Bedol. Rok 2011 znamenal navázání spolupráce se značkou Karlsson. A během jara 2012 jsme se stali výhradním distributorem nástěnných hodin zn. LEFF amsterdam.
O tom, že jsme pracovali dobře svědčí také množství těch, kteří se rozhodli náš záměr napodobit a kopírovat. Konkurence je zdravá a my ji vítáme. Bohužel jsou zde také podnikavci, kteří nabízejí kopie originálních výrobků. Jak už to tak bývá, plusem bývá cena a mínusem kvalita. Proto si dovolujeme upozornit, že v našem e-shopu prodáváme pouze originální značkové zboží.
Naším cílem je nejvyšší úroveň poskytovaných služeb a seriózní jednání. I to je důvodem, proč nenabízíme zboží, s jehož kvalitou nejsme spokojeni.

Věříme, že designové nástěnné hodiny z našeho e-shopu jsou tím pravým doplňkem moderního interiéru Vašeho bytu, domu i kanceláře. Jsou vhodné i jako kvalitní a trvalý dárek.

Spolupracujeme s zejména s těmito významnými výrobci:

Progetti
Progetti je přední italská společnost zaměřená na designové doplňky a hodiny sídlící v Miláně. Díky spolupráci s předními designéry a designovými studii nabízí Progetti jedinečný sortiment designových interiérových doplňků a hodin. Hodiny této společnosti, a to jak hodiny nástěnné, stolní nebo kukačky, vynikají nejen svým designem, ale také nejvyšší kvalitou zpracování. K výrobě hodin Progetti nejčastěji používá materiály, jako jsou dřevo, plast nebo kov. Hodiny Progetti jsou k dispozici v mnoha barvách a barevných kombinacích. Progetti se pravidelně účastní všech evropských výstav a veletrhů zaměřených na design, moderní interiér a bydlení. Při jejich příležitosti Progetti pravidelně rozšiřuje svůj sortiment o nové elegantní a stylové nástěnné hodiny, kukačky a další interiérové doplňky. Nástěnné hodiny Progetti, to je synonymum pro jedinečný design a vysokou kvalitu. Hodiny jsou vyráběny přímo v závodě Progetti v italském Miláně. Hodiny Progetti jsou díky svému designu, kvalitě a funkčnosti oblíbené po celém světě.

LEFF amsterdam
Holandská značka, která se může opřít o velké zkušenosti ostřílených profesionálů. V roce 2011 ji založili zakladatelé a původní majitelé skupiny Present time, do které mimo jiné patří také hodiny značky Karlsson. Společnost LEFF amsterdam je zaměřena na industriální design, vysokou a v masové produkci až neobvyklou kvalitu výrobků, která je korunována 5 letou zárukou. O přesný, plynulý a tichý chod hodin se starají japonské či německé hodinové strojky. V nabídce jsou také hodiny rádiem řízené. Nejčastějšími materiály, které jsou k výrobě hodin použity jsou nerez ocel, hliník a sklo.

Nomon
Španělská společnost Nomon, sídlící v Barceloně, se specializuje na návrh a výrobu originálních nástěnných hodin. Společnost nabízí jak cenově dostupné plastové nástěnné hodiny série Oj, tak i luxusní nástěnné hodiny. Tyto hodiny řady Singular jsou vyráběny z vysoce leštěné nerez oceli (inox) nebo ze dřeva, případně z kombinace obou materiálů. Povrch dřevěných součástí nástěnných hodin je buď přírodní anebo lakovaný. Nástěnné hodiny pro Nomon navrhuje uznávaný designér José Mária Reína. Nejmenší nástěnné hodiny Nomon mají průměr 37 cm, největší potom 155 cm. Hodiny Nomon jsou pravidelně k vidění na největších evropských veletrzích zaměřených na moderní interiéry. Společnost Nomon svoje hodiny vyrábí ve španělské Barceloně.

NAVAdesign
NAVA design je „home-office“ divizí společnosti NAVA. Společnost jako celek je zaměřena na výrobu a dodávky zboží pro kanceláře, dále na kožené výrobky a v neposlední řadě na nástěnné hodiny a hodinky. Hodiny společnosti NAVA jsou vyráběny v jednoduchém designu ze dřeva nebo plastu. Jedná se o moderní a cenově dostupné designové hodiny. V sortimentu jsou jak hodiny nástěnné, tak i hodiny stolní. Společnost NAVAdesign sídlí v Miláně v Itálii. Ve zdejším závodě jsou hodiny této značky také vyráběny.

Umbra
Umbra je celosvětově působící společností původem ze severní Ameriky. Nástěnné hodiny tvoří pouze menší část sortimentu společnosti, která je zaměřená na dekorace interiérů v širším pojetí. Nástěnné hodiny zn. Umbra jsou vyráběny za použití moderních technologií podle návrhů předních designérů v oblasti moderního designu. Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu nástěnných hodin je nerez ocel a plast. Nástěnné hodiny Umbra jsou velmi oblíbené nejen díky svojí ceně, ale zejména díky elegantnímu vzhledu.

Karlsson
S podporou mateřské společnosti Present time jsou nástěnné hodiny Karlsson skutečně světovou značkou. Moderní hodiny jsou vyráběny nejčastěji z hliníku, skla nebo plastu. Hodiny jsou celosvětově velmi oblíbené a to zejména díky  svojí eleganci a cenové dostupnosti. Poháněny jsou bateriovými strojky.

Za nastenne-hodiny.cz a provozovatele – společnost Design District s.r.o.
Štěpánka Tornerová